Sporta diena bildēs PDF Drukāt E-pasts

Ja ir kādas dienas, kuras gaida brīvprātīgie, skolotāji un bērni, tad vienu no tām dienām būtu “Svētdienas skolu sporta diena”, kuru jau mums bija dots piedzīvot ceturto reizi! Šogad mums bija īpaši daudz komandu – 15 komandas, kuras sabraukušas no dažnedažādām Latvijas vietām! Citi – liekas, ka komandu nokomplektējuši mēnesi pirms pasākuma, bet citi atzīst, ka katru nedēļu notiek treniņi un viņi jau visu gadu gatavojas šim pasākumam! Tas ļoti iepriecina mūsu pasākuma organizatori – Annu Helmu, jo ir ceturtā sporta diena un ir bērni, komandas un treneri, kuri paralēli svētdienas skolas nodarbībām gatavojas mūsu pasākumam! Liekas, ka kaut kas sākumā tik mazs un nedrošs ir izaudzis par kaut ko tik lielu un spēcīgu!

Visas 15 komandas sacentās vairākos sporta veidos – handbolā, basketbolā, futbolā un tautas bumbā! Ja jums liekas, ka šajā sporta dienā emocijas un sajūtas nav tādas, kādas ir skatoties kā “lielie” spēlē, tad jūs kļūdieties! Jo arī bērniem viss ir pa īstam! Tiesnesis nepiekāpjas bēdīgajiem stāstiem par to, ka it kā kaut kas nebija godīgi, līdzjutēji jūt līdzi un kliedz, kad zaudē punktu vai tieši pretēji – apskaujas un smaida ar visplatākajiem smaidiem, kad punkts ir iegūts! Šī nu ir viena no tām dienām, kur Tu tik skaidri ieraugi un iemācies – ka kaut kur zaudē, kaut kur vinnē, bet tāpat – visi ir draugi un dienas beigās Tev jau īsti vairs nav atšķirība – vai esi palicis 7. vai 8. vietā, jo esi ieguvis vēl vienu vērtīgu dienu savā dzīvē! Un kur nu vēl labāk noslēgt šo spraigo dienu kā ar laisku un jautru atpūtu Ventspils ūdens piedzīvojumu parkā!

Kā jau katrā sporta pasākumā, tad arī šajā ir kādi, kuri uzvar! “Svētdienas skolu sporta diena 2016” vietu sadalījums kopvērtējumā:

3. vieta –  Liepājas baptistu Pāvila draudze

2. vieta – Āgenskalna baptistu draudze (B komanda)

1. vieta – Priekules baptistu draudze

Paldies organizatoriem

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 05 maijs 2016 21:58
 

Tiešraide

 

Tuvākie pasākumi

Sv Jūl 14 @11:00 -
Dievkalpojums
Sv Jūl 21 @11:00 -
Dievkalpojums

Apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 285 viesi 

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk