GAIDĪŠANA - "SPĒLE", KURU NEVIENAM NEPATĪK SPĒLĒT PDF Drukāt E-pasts
Autors GAIDĪŠANA - "SPĒLE", KURU NEVIENAM NEPATĪK SPĒLĒT   

Daudzi no mums katru dienu attopas vāveres ritenī, izmisīgi skrienot uz jaunu tikšanos vai ķerot beigu termiņu, atsakoties samazināt tempu, baidoties kļūdīties vai palaist garām izdevību, kāda dzīvē gadās tikai vienu reizi. Pacietība nav tā īpašība, kuru cenšamies attīstīt. Ja mēs gaidām, tad paredzam, ka šī ātrā pasaule tajā laikā turpinās kustēties uz riekšu, atstājot mūs tālu aiz sevis.

Cilvēki runā par "gaidīšanas spēli", bet tā ir "spēle", kuru vairumam no mums nepatīk spēlēt. Mēs gribam to, ko gribam, un gribam tūlīt. Lai arī kas tas nebūtu.

Kādu laiku atpakaļ satiku kādu uzņēmēju, kurš man to atzina. Viņš teica, ka visgrūtāk viņam esot "gaidīt uz Kungu". Jūtot, ka laiks mainīties, spert nākamo soli karjerā, bet Dievs vēl viņu nelaižot. Tā viņš atrodoties Dieva "uzgaidāmajā telpā."

Enerģiski, uz mērķi orientēti biznesa līderi ļoti bieži cīnās ar nespēju pacietīgi gaidīt uz Dieva vadību, dodot priekšroku doties uz priekšu savā spēkā. Tam ir vairāki iemesli. Kad esam spiesti gaidīt, mēs jūtamies, ka nekontrolējam situāciju, ka esam atkarīgi no apstākļu žēlastības. Mēs esam orientēti uz darbošanos un domājam, ka gaidīšana t.i. pauze izmisīgajā skrējienā, ir šausmīga laika un enerģijas izniekošana.

Tomēr, aplūkojot Bībelē prezentētos principus no mūsu, kā biznesa un profesionālās vides cilvēku, perspektīvas, mēs redzam, ka daži no Dieva lielākajiem darbiem ir notikuši pēc tam, kad Viņš Saviem cilvēkiem pavēlēja gaidīt.

Piemēram Apustuļu darbu 16. nodaļā varam lasīt, kā Pāvilam un viņa ceļabiedriem neļāva doties uz it kā loģisku gala mērķi: "Nonākuši Mizijas apvidū, viņi lūkoja iet uz Bitiniju, bet Jēzus Gars viņiem neļāva" (Apustuļu darbi 16:7). Viņi noteikti bija pārsteigti, kāpēc nevar doties uz vietu, kurā nepieciešama Dieva Vēsts izplatīšana.

Patiesībā, Pāvils tika apturēts divreiz. Tomēr, vēlāk viņš uzzināja, kāpēc tika aizkavēts. Gaidot uz Dieva nolikto laiku, Pāvilam bija iespēja nodibināt Maķedonijā baznīcu, Dievam bija labāka ideja.

Ķēniņa Dāvida sarakstītajā 37. Psalmā ir daudzi panti, kuros ir aprakstītas tādas darbības kā: "Ceri uz To Kungu...", "Meklē savu prieku savā Kungā...", "Pavēli Tam Kungam savu ceļu un ceri uz Viņu..." Šādus vārdus mums patīk dzirdēt - tos mēs varam izpildīt. Bet tad lasām: "Esi kluss Tā Kunga priekšā un gaidi uz Viņu..." (Psalmi 37:7). Tā paša psalma 34. pantā rakstīts: "Gaidi uz To Kungu un nenovērsies no Viņa ceļa."

Lasot šāda veida instrukcijas, mēs gribam jautāt: "Kas? Jāgaida? Kāpēc nevaram turpināt? Te vēl tik daudz jāizdara!" Bieži vien, atskatoties, mēs redzam, ka Dieva plāni un laika grafiks ir atšķirīgs - un izcils - salīdzinot ar mūsu izdomāto. Kad jums liekas, ka Dievs jūs bremzē, atcerieties, ka Viņš zina sākumu un beigas. Un mūsu debesu Tēvam vienmēr zināms, kas ir labākais priekš mums.

Copyright 2019, Unconventional Business NetworkResource Center, Inc. Adaptēts ar "Integrity Moments with Rick Boxx," atļauju. Komentāri saistībā ar integritāti, raugoties no kristieša perspektīvas. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet www.unconventionalbusiness.org. Viņa jaunā grāmata: "Unconventional Business", nodrošina "Five Keys to Growing a Business God’s Way."


Jautājumi pārdomām/diskusijai:

1. Cik labi jums veicas ar gaidīšanu? Kā jūs parasti reaģējat, ja pēkšņi rodas aizkavēšanās?

 

2. Jūsuprāt, kāpēc vairumam no mums gaidīšana ir tik apgrūtinoša?

 

3. Atceroties gadījumu, kad vienīgā iespēja bija gaidīt - un vēlāk izrādījās, ka rezultātā iznākums bija daudz labāks par iecerēto, kā jūs reaģējāt sākumā, kad bija jāgaida un kā tad, kad redzējāt rezultātu un sapratāt, ka gaidīšana bija labākais, ko varējāt darīt?

 

4. Kad beidzas iespējas turpināt, bet esat spiesti gaidīt, vai jūs saprotat, ka šī "gaidīšanas spēle" ir no Dieva? Vai piekrītat, ka tas ir Viņa nodoms? Kāpēc jā vai nē?

 

Piezīme: Ja jums ir Bībele un jūs vēlaties diskutēt vai lasīt vairāk par šo tēmu, vēl daži citāti:

1. Ķēniņu 19:1-18; Psalmi 40:1-5, 46:10, 62:5, 123:1-2; Jesajas 40:27-31; Raudu dziesmas 3:25-29.

 

 

Lai reģistrētos uz regulāru Pirmdienas mannas saņemšanu sūtiet pieteikumu uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

CBMC – LATVIJA: Dainis Šmits, prezidents (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Latviešu valodas tulkojums CBMC-Latvija, Copyright 2014 / www.cbmc.lv

CBMC INTERNATIONAL: Jim Firnstahl, President

2850 N. Swan Road, Suite 160
▪ Tucson, Arizona 85712 ▪ U.S.A.

TEL.: 520-334-1114 ▪ E-MAIL: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Web site: www.cbmcint.org Please direct any requests or change of address to: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 03 jūlijs 2019 00:07
 

Nākošā tiešraide

svētdien plkst. 11:00

Tuvākie pasākumi

Tr Jūl 17 @14:00 -
mācītāja P.Tervita pieņemšanas laiks
Tr Jūl 17 @17:00 -
Sieviešu Bībeles studijas
Sv Jūl 21 @11:00 - 12:30
Dievkalpojums
Sv Jūl 21 @14:00 -
Pansionāts "Selga"
Pir Jūl 22 @10:00 - 11:00
Rīta lūgšana
Tr Jūl 24 @14:00 -
mācītāja P.Tervita pieņemšanas laiks
Tr Jūl 24 @17:00 -
Sieviešu Bībeles studijas
Sv Jūl 28 @11:00 - 12:30
Dievkalpojums

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

O. 10.00-13.00, T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Mācītāja pieņemšanas laiks

T. 14.00 - 18.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk