Sporta spēles PDF Drukāt E-pasts
Autors Pēteris Tervits   

16. februāris – kāda īpaša diena svētdienskolniekiem. Tajā sestdienā notika pirmās sporta spēles svētdienskolām. Šī pasākuma idejas autore ir Anna Helma Tervite, kas arī pati nesen absolvēja svētdienskolu.

Neskatoties uz to, ka spēles notika pirmoreiz, tās guva lielu atsaucību svētdienskolu vidū. Kopā bija sabraukuši ap 100 bērniem, kas bija gatavi pārstāvēt savas draudzes svētdienskolu dažādās sporta aktivitātēs. Bērni piedalījās trīs disciplīnās – basketbolā, tautasbumbā un stafetēs. Visizveicīgākie izrādījās mājinieki jeb Ventspils baptistu draudzes svētdienskolnieki. Komandas dalībnieki atzīst, ka ceļā uz uzvaru gadījās arī zaudēt, tomēr visvairāk bērni novērtēja komandas saliedēto darbu.

Visu dienu sporta zālē valdīja cīņas gaisotne, tomēr viskarstākā spēle izrādījās starp skolotājiem un bērniem. Uzvaru guva skolotāji, kaut gan teikšu jums godīgi – uzvara nāca ar lielām grūtībām. Visvairāk bērni bija starā par iespēju apmeklēt Ventspils ūdens piedzīvojumu parku. Tā tik tiešām iznāca viena krietna, sportiska diena!

Vienā no dāvanām, kuras saņēma spēļu dalībnieku bija rakstīts: Meklē Dieva brīnumu. Vai tas nav brīnišķīgs novēlējums? Es ceru, ka arī šajās sporta spēlēs kāds svētdienskolnieks varēja atrast un piedzīvot kādu Dieva brīnumu…

Anna Pozdejeva

 

Pateicība visiem, kuri savu ideju, roku, naudu, lūgšanu, sirdi pielika lai šis pasākums notiktu. Pateicība Dievam par iespēju bērniem kustēties un sacensties, par emocijām, par priekiem un bēdām, par saķildošanos un izlīgšanu. Pateicība Dievam par skolotājiem, jauniešiem un garīdzniekiem, kuri iesaistījās šī pasākuma veiksmīgā norisē. Paldies draudzēm, kuras atbalstīja šo pasākumu, mammām un tētiem, kuri bērnus sūtīja uz sporta dienu.

Pēteris Tervits
Ventspils baptistu draudzes sludinātājs

 

Sveika, Anna!
Labdien, Pēteri!

Vēlreiz liels paldies Jums katram un visai komandai par ieguldīto laiku, izdomu, sirsnību un visu pārējo, bez kā Sporta diena nebūtu ne organizēta, ne izdevusies. Paldies!

P.S. Vai datumu nākamā gada Sporta dienai jau esat izvēlējušies?

Estere Roze
LBDS Svētdienskolu apvienības vadītāja

 

Pēteri,

Paldies par aizvadītu brīnišķīgu sporta dienu Ventspilī. Par organizāciju, sportu un ūdens atrakciju parku. Esam iepriecināti. Tā turpiniet un audziniet jaunus kalpotājus.

P.S. Nākošajā reizē iekļaujiet telpu futbolu :)

Cieņā  -
Mārcis Zīverts
Priekules baptistu draudze sludinātājs

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 03 marts 2013 18:36
 

Nākošā tiešraide:

svētdien, plkst. 11:00

Tuvākie pasākumi

Sv Jūl 14 @11:00 -
Dievkalpojums
Sv Jūl 21 @11:00 -
Dievkalpojums

Apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 488 viesi 

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk