Iesaisties kādā no nozarēm! PDF Drukāt E-pasts
Autors Rūdolfs Ašmis   

Draudze sastāv no vairāk kā 300 draudzes locekļiem. Katram no šiem cilvēkiem Dievs ir devis dažādus talantus un spējas. Jēzum ir svarīgi, ka Tu esi pievienojies Viņa miesai, tas ir draudzei, un kalpo ar to, ko Dievs Tev ir devis. Miesa sastāv no dažādiem locekļiem, bet viss kopā ir viena miesa.

"Jo, kā mums vienā miesā ir daudz locekļu, bet ne visiem locekļiem ir vienāds uzdevums, tāpat mēs daudzi kopā esam viena miesa Kristū, bet savā starpā visi esam locekļi. Kad nu mums, pēc mums piešķirtās žēlastības, ir dažādas dāvanas, tad lai tās, ja tās ir pravieša spējas, izpaužas saskaņā ar ticības mēru, kalpošanas spējas - kalpošanā, spējas mācīt - mācīšanā; pamācīšanas spējas - pamācīšanā, kas dod no sava, lai to dara vientiesīgi, kas valda, lai dara to rūpīgi, kas strādā žēlsirdības darbu, lai dara to ar prieku."  (Romiešiem 12:4-8)

Šobrīd draudzē aktīvi darbojas 13 dažādas nozares. Tev ir iespēja atrast sev piemērotāko. Iesaistoties Dieva darbā, Tu pats piedzīvosi Dieva vadību savā dzīvē un Tu vari būt par svētību apkārtējiem cilvēkiem.

Jūdiem esmu tapis kā jūds, lai mantotu jūdus; tiem, kas zem bauslības, esmu tapis kā tāds, kas stāv zem bauslības, pats nebūdams zem bauslības, lai mantotu tos, kas stāv zem bauslības. Tiem, kas bez bauslības, esmu tapis kā tāds, kas bez bauslības, kaut patiesībā nebūdams bez Dieva bauslības, bet stāvēdams Kristus bauslībā, lai mantotu tos, kas bez bauslības. Vājajiem esmu tapis kā vājš, lai mantotu vājos; visiem esmu tapis viss, lai katrā gadījumā kādus izglābtu." (1. Korintiešiem 9:20-22)

Viens no draudzes pamata uzdevumiem ir stāstīt visiem par Dievu un par to, kāpēc ir vērts savu dzīvi uzticēt Viņam. To mēs varam izdarīt, esot starp cilvēkiem ikdienā, kalpojot viens otram dažādos veidos.

Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 22 oktobris 2011 14:53
 

Nākošā tiešraide:

svētdien, plkst. 11:00

Tuvākie pasākumi

Sv Jūn 16 @11:00 -
Dievkalpojums
Sv Jūn 23 @11:00 -
Dievkalpojums

Apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 189 viesi 

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk