Pirmdienas Manna
PASAULEI NEPIECIEŠAMS VAIRĀK KOVBOJU PDF Drukāt E-pasts
Autors PASAULEI NEPIECIEŠAMS VAIRĀK KOVBOJU   

Nesen es skatījos īsu Vaiomingas universitātes reklāmas video, kā nosaukums bija "Pasaulei nepieciešams vairāk kovboju". Es nekad neesmu bijis kovbojs, bet noskatoties video, man tā vēstījums šķita ļoti trāpīgs.
Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 18 maijs 2019 10:20
Lasīt tālāk...
 
VAI IDEJA "KALPOT CITIEM" TEV IR PAR "ZEMU"? PDF Drukāt E-pasts
Autors VAI IDEJA "KALPOT CITIEM" TEV IR PAR "ZEMU"?   

Reizi pa reizei gadās izlasīt teicienu, kas man liek apstāties pārdomās un tad nolemt: "Jā, tas patiesi tā ir." Viens no tiem, kuru parakstījis autors "Anonīms", deklarēja: "Ja kalpošana tev ir par zemu, tad vadīšana tev ir par augstu."
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 02 maijs 2019 13:27
Lasīt tālāk...
 
TAS BIEDĒJOŠAIS, ŠAUSMĪGAIS PIRMAIS SOLIS PDF Drukāt E-pasts
Autors TAS BIEDĒJOŠAIS, ŠAUSMĪGAIS PIRMAIS SOLIS   

Tūkstoš jūdžu ceļojums, kā vēsta sens ķīniešu sakāmvārds, sākas ar vienu soli. Runājot mūsdienīgākos terminos - Jūs nevarat kaut ko  pabeigt, ja neesat pieņēmis lēmumu to uzsākt. Daudzu cilvēku problēma ir tā, ka viņi nekad tā arī neuzsāk.
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 11 aprīlis 2019 22:36
Lasīt tālāk...
 
INTEGRITĀTE: BŪT VIENAM, VESELAM PDF Drukāt E-pasts
Autors INTEGRITĀTE: BŪT VIENAM, VESELAM   

Pagājis laiks, kopš rakstīju par integritāti un tās svarīgumu darba vietās. Vārdam "integritāte" sakne ir no vārda "integer", kas nozīmē viens vai veselums. Viens no veidiem, kā aprakstīt cilvēku, kuram piemīt integritāte - tāds, kurš vienmēr ir tāds pats. Osvalds Čembers to ir izteicis sekojoši: "Patiesums nozīmē to, ka ārējais redzamais un iekšējā būtība ir viens un tas pats."
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 26 marts 2019 01:23
Lasīt tālāk...
 
"REDZI, ES ESMU ŠE, SŪTI MANI!" PDF Drukāt E-pasts
Autors "REDZI, ES ESMU ŠE, SŪTI MANI!"   

Vai esat kādreiz veikuši brīvprātīgā darbu? Daudzi no mums domā, ka vienīgais, uz ko esam spējīgi, tas ir regulārais darbs un tā pienākumu izpilde. Tomēr katru nedēļu miljoniem cilvēku veic brīvprātīgo darbu, daudzos un dažādos veidos. Ja tā nebūtu, daudzas svarīgas lietas netiktu realizētas vispār.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 19 marts 2019 01:36
Lasīt tālāk...
 
"ĪSTAJĀ LAIKĀ" NOZĪME PDF Drukāt E-pasts
Autors "ĪSTAJĀ LAIKĀ" NOZĪME   

Lai uzņēmējdarbība būtu veiksmīga, ir jāizpilda ļoti daudzi nosacījumi. Kvalitatīvs darbs un apkalpošana. Jaunu ideju realizācija. Efektīva vadīšana. Lielākoties, tie ir faktori, kurus varam ietekmēt. Tomēr ir viens faktors, kuru nereti palaižam garām. Īpašs, perfekts, īstais laiks.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 06 februāris 2019 00:36
Lasīt tālāk...
 
SPRIEDZE STARP DARBOŠANOS UN GAIDĪŠANU PDF Drukāt E-pasts
Autors SPRIEDZE STARP DARBOŠANOS UN GAIDĪŠANU   

Man pieaugot, māte bieži teica: "Visas labās lietas atnāk pie tā, kas prot gaidīt - tik ilgi, kamēr vien tas, kurš gaida, gaidot strādā kā traks."

Jā, mana mamma un tēvs, abi bija koncentrējušies un motivēti. Viņi bija pārdzīvojuši Lielo Depresiju un nevēlējās, lai kādam no ģimenes būtu atkal jāpiedzīvo šādas sajūtas. Tādēļ uzcītīga darba vērtības - pat tāda, kas prasa ziedot citas lietas, - tika enerģiski iesakņotas mūsu domāšanā.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 23 janvāris 2019 00:35
Lasīt tālāk...
 
KAS JUMS BŪS PALICIS ATMIŅĀ PĒC 20 GADIEM? PDF Drukāt E-pasts
Autors KAS JUMS BŪS PALICIS ATMIŅĀ PĒC 20 GADIEM?   

Lufthansa aviolīniju žurnālā bija uzdots jautājums: "Kādus brīžus jūs joprojām atcerēsieties pēc 20 gadiem?" Kad to parādīju sievai, viņa piekrita, ka lietas, ko darījām šā gada laikā, paliks atmiņā arī pēc 20 gadiem. Tajā skaitā nedēļa Parīzē un sekojošā foto ierīču un aprīkojuma izstāde Vācijā.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 17 janvāris 2019 22:47
Lasīt tālāk...
 
KĻŪDAINAS KOMUNIKĀCIJAS RISKI PDF Drukāt E-pasts
Autors KĻŪDAINAS KOMUNIKĀCIJAS RISKI   

Teiciens "Tas nav tas, ko jūs sakāt, bet TIEŠI TAS, ko jūs pateicāt" uzsver kļūdu, kura nereti tiek pieļauta komunikācijas procesā. Neņemot to vērā, var tikt nodarīti būtiski, pat postoši, zaudējumi biznesam, tāpat kā attiecībām. Šādu mācību es guvu, pārraugot kādu pasākumu.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 10 janvāris 2019 00:19
Lasīt tālāk...
 
KO VEIKSMĪGIE VADĪTĀJI DARA SAVĀDĀK PDF Drukāt E-pasts
Autors KO VEIKSMĪGIE VADĪTĀJI DARA SAVĀDĀK   

Vadības konsultants Rons Karuči (Ron Carucci), uzstājoties Harvard Business Review video, apgalvoja, ka 50-60 % no vadītājiem savā pirmajā "lomā" pieļauj kļūdas. Tādēļ Karuči pētīja, ko veiksmīgie vadītāji dara savādāk nekā tie, kuri piedzīvo neveiksmi. Viņš atklāja četrus galvenos faktorus.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 28 decembris 2018 01:10
Lasīt tālāk...
 
LĪDZCIETĪBA "VISMAZĀKAJIEM" PDF Drukāt E-pasts
Autors LĪDZCIETĪBA "VISMAZĀKAJIEM"   

Tuvojoties Ziemassvētkiem, baznīcas un kristīgās kalpošanas organizācijas mūs iedrošina būt devīgiem un līdzjūtīgiem pret trūkumā esošiem. Tas ir labi. Bet vai ļausiet man ieteikt, ka rūpēm nevajadzētu būt tādām, ka mūsu līdzjūtība ir par lielu, no vienas puses, un par mazu, no otras puses?

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 16 decembris 2018 00:02
Lasīt tālāk...
 
"PĪTERA PRINCIPA" SLAZDI PDF Drukāt E-pasts
Autors "PĪTERA PRINCIPA" SLAZDI   

Pirms vairākiem gadiem, biznesa pasauli savaldzināja Dr. Laurensa J. Pītera grāmata "Pītera princips". Grāmata fokusējās uz kopēju kļūdu vadītāju izvirzīšanā: ja labus darba darītājus nepārtraukti paaugstina amatos, galu galā tie tiek paaugstināti līdz nekompetences līmenim. Citiem vārdiem sakot, panākumi vienā līmenī negarantē panākumus lielākas autoritātes un atbildības līmenī.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 07 decembris 2018 00:58
Lasīt tālāk...
 
PATEICIES - PAR VISU PDF Drukāt E-pasts
Autors PATEICIES - PAR VISU   

Pateicības diena ASV tradicionāli norisinās novembra ceturtajā ceturtdienā. Tas nozīmē, ka šogad tā būs 22. novembrī, kas ir agrāk nekā jebkad iepriekš. Tas savukārt nozīmē divas lietas, ka tā saucamā "Ziemassvētku sezona", kas ilgst no Pateicības dienas līdz Ziemassvētkiem, būs maksimāli gara un formālā brīvdiena dod mums startu pārdomām, par ko mums jājūtas pateicīgiem un jāizsaka pateicība.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 26 novembris 2018 00:55
Lasīt tālāk...
 
BŪT CILVĒKAM AR POZITĪVU IETEKMI PDF Drukāt E-pasts
Autors BŪT CILVĒKAM AR POZITĪVU IETEKMI   

Vairākus gadus atpakaļ es apmeklēju CBMC konferenci, kurā galvenais lektors bija dr. Tims Elmorī, bestselleru autors, starptautisks lektors un organizācijas Growing Leaders dibinātājs un prezidents. Šī bezpeļņas organizācija palīdz jaunajiem vadītājiem, ticot, ka katram cilvēkam kopš dzimšanas ir vadītāja kvalitātes. Elmorī piedāvāja deviņus principus, kurus uzskata par būtiskiem mentorēšanas procesā, principus, kurus mums katram vajadzētu pārdomāt, jo mēs visi mācām jauniešiem, kā pieaugt ticībā. Lai izskaidrotu šo procesu, viņš sāka ar akronīmu: I-N-F-L-U-E-N-C-E (ietekme). Vēlos īsi apskatīt katru soli, kā to raksturoja runātājs.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 01 novembris 2018 00:26
Lasīt tālāk...
 
GAIDU PĀRSNIEGŠANAS VĒRTĪBA PDF Drukāt E-pasts
Autors GAIDU PĀRSNIEGŠANAS VĒRTĪBA   

Bieži vien cilvēkiem biznesa vidē ir kārdinājums darīt tikai visnepieciešamāko minimumu tā, lai izpildītu prasības, bet saskarsmē ar klientu, piegādātāju vai darbinieku neiet "papildus jūdzi". Tomēr šāds domāšanas veids var būt ļoti tuvredzīgs. Nemaz nerunājot par to, ka tas ir centrēts uz savām, nevis citu, vajadzībām.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 15 oktobris 2018 22:35
Lasīt tālāk...
 
EFEKTĪVI VADĪTĀJI UN PĀRMAIŅU PIEŅEMŠANA PDF Drukāt E-pasts
Autors EFEKTĪVI VADĪTĀJI UN PĀRMAIŅU PIEŅEMŠANA   

Rakstot izdevumā "Harvard Business Review", Edīte Onderika Hārveja (Edith Onderick-Harvey) diskutēja par tā saucamajiem "vadītāju, kuri saskaras ar pārmaiņām, pieciem uzvedības tipiem". Viņa izteica viedokli, ka 70 - 90 procentos gadījumu apvienošanās vai uzņēmumu asimilācija nesasniedz plānotos mērķus, un bieži vien tas ir tāpēc, ka vadītājiem nepatīk un viņi nespēj pieņemt nepieciešamās pārmaiņas. Tā kā pārmaiņas ir neizbēgamas, padiskutēsim par Edītes Ondrikas Hārvejas minētajiem pieciem izturēšanās veidiem.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 03 oktobris 2018 22:18
Lasīt tālāk...
 
GUDRĪBA, ZINĀŠANAS UN IZPRATNE PDF Drukāt E-pasts
Autors VIENĪGAIS, NO KĀ MUMS JĀBAIDĀS, IR MŪSU BAILES?   

ASV prezidents Franklins D. Rūzvelts savā pirmajā inaugurācijas runā 1933. gadā teica: "Vienīgais, no kā mums ir jābaidās, ir mūsu bailes." Ja es tad būtu jau dzimis, iespējams, būtu kārdināts izsaukties: "Jā, tev viegli to teikt!" Tomēr, Rūzveltam bija doma, ka bailes var būt ļoti liels un paralizējošs spēks, kas mūs attur no darīšanas vai pat mēģinājuma darīt, pat ja iespējas ir daudzsološas.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 10 septembris 2018 07:48
Lasīt tālāk...
 
VIENĪGAIS, NO KĀ MUMS JĀBAIDĀS, IR MŪSU BAILES? PDF Drukāt E-pasts
Autors VIENĪGAIS, NO KĀ MUMS JĀBAIDĀS, IR MŪSU BAILES?   

ASV prezidents Franklins D. Rūzvelts savā pirmajā inaugurācijas runā 1933. gadā teica: "Vienīgais, no kā mums ir jābaidās, ir mūsu bailes." Ja es tad būtu jau dzimis, iespējams, būtu kārdināts izsaukties: "Jā, tev viegli to teikt!" Tomēr, Rūzveltam bija doma, ka bailes var būt ļoti liels un paralizējošs spēks, kas mūs attur no darīšanas vai pat mēģinājuma darīt, pat ja iespējas ir daudzsološas.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 29 augusts 2018 17:17
Lasīt tālāk...
 
NETRADICIONĀLAS STRATĒĢIJAS PDF Drukāt E-pasts
Autors NETRADICIONĀLAS STRATĒĢIJAS   

1880. gadā, uzņēmējs Henrijs Krouvels nopirka auzu maltuvi, lai ražotu barību zirgiem. Neskatoties uz Krouvela lielajām gaidām, uzsākot šo nodarbi, bizness cīnījās ar grūtībām un Krouvels nolēma vērsties lūgšanās pie Dieva, lai atrastu radošu risinājumu turpmākajam darbam. Viņam trūka ideju, kā attīstīt zirgu barības ražošanu.

Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 11 augusts 2018 23:44
Lasīt tālāk...
 
KAD APKĀRTĒJIE NEPIEPILDA MŪSU GAIDAS PDF Drukāt E-pasts
Autors KAD APKĀRTĒJIE NEPIEPILDA MŪSU GAIDAS   

Vai esat kādreiz vīlies kādā cilvēkā? Ticis sarūgtināts? Vai sadusmots?

Pirms kāda laika, laikā, kad pats biju personīgu cīņu ieskauts, mēģināju palīdzēt kādam vīram. Viņa kādreiz veiksmīgais bizness bija galīgi samudžinājies. Kreditoru rēķini netika laicīgi nomaksāti un tie vērsās pret viņu. Laulība juka ārā. Un visam pa virsu, viņš bija cietis neveiksmi, mēģinot iziet alkohola un citu apreibinošo vielu atkarības ārstēšanas programmu un tagad, pārmērīgās dzeršanas dēļ, atradās slimnīcā.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 26 jūlijs 2018 12:14
Lasīt tālāk...
 
APRĪKOTI LABIEM DARBIEM PDF Drukāt E-pasts
Autors APRĪKOTI LABIEM DARBIEM   

Uzzinot, ka es esmu rakstnieks, cilvēki bieži vien saka: "O, es to nekad nevarētu. Rakstīšana priekš manis ir par sarežģītu." Man tas izraisa smaidu, jo es līdzīgi jūtos saistībā ar cita veida darbiem. Es apbrīnoju cilvēkus ar tehniskām iemaņām, tādām kā galdnieku, namdaru, santehniķu, elektriķu u.c. praktisko un amatniecisko darbu veikšanas spējām. Es nestādos priekšā, kā ar saviem darbiem galā tiek grāmatveži. Mani aizrauj tie, kuri var brīvi runāt publikas priekšā. Apdāvināti līderi, kuri spēj mobilizēt un iedvesmot savus padotos, raisa manī cieņu.

Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 21 jūlijs 2018 23:28
Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 6

Nākošā tiešraide

svētdien plkst. 11:00

Tuvākie pasākumi

Sv Mai 26 @11:00 - 12:30
Dievkalpojums
Sv Mai 26 @18:45 -
Basketbols
Pir Mai 27 @10:00 - 11:00
Rīta lūgšana
Ot Mai 28 @18:30 -
Jauniešu vakari "SEKO"
Tr Mai 29 @14:00 -
mācītāja P.Tervita pieņemšanas laiks
Tr Mai 29 @17:00 -
Sieviešu Bībeles studijas
Cet Mai 30 @19:00 -
Kora mēģinājums
Sv Jūn 02 @11:00 - 12:30
Dievkalpojums

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

O. 10.00-13.00, T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Mācītāja pieņemšanas laiks

T. 14.00 - 18.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk