Liecības


Elita Lapiņa PDF Drukāt E-pasts
Autors Elita Lapiņa   

Laikā, kad gatavojamies "Labo darbu dienai", Zenta Svara man atsūtīja informāciju par kādām projekta iespējām. Es sacīju Lāsmai Belovai, vai viņa negrib uzrakstīt. Viņa ar saviem jaunajiem kolēģiem biedrībā "Spēkuguns" uzrakstīja projektu Izglītības ministrijas konkursam.Šonedēļ ir saņemta atbilde, ka projekts aizgājis. Tā ir jauna lieta priekš mūsu Pelču nometnes.>

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 16 jūnijs 2013 21:17
Lasīt tālāk...
 
Edgars Ezernieks, PDF Drukāt E-pasts

Viens no mūsu draudzes aktīvākajiem skrējējiem ir brālis Edgars Ezernieks, kurš samērā īsā laikā ir sasniedzis atzīstamus rezultātus garajās distancēs. Šogad Edgars noskrēja savu pirmo maratonu (42,125 km) un vairākus pusmaratonus (21 km). Sarunājoties ar Edgaru, es sajutu viņa mērķtiecību, optimismu, vēlēšanos turpināt iesākto ceļu. Man bija liels prieks, ka Edgars nav aizmirsis par garīgām vērtībām, uzsverot savu vēlēšanos tuvoties Dievam, palikt Viņa tuvumā un kalpot Viņam.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 21 janvāris 2013 00:44
Lasīt tālāk...
 
Anna Pozdejeva PDF Drukāt E-pasts
Autors Anna Pozdejeva   

Man ir tik žēl atlaist 2012. gadu. Tas bija gads, ko nekad mūžā neaizmirsīšu. Nekad. Tas bija visu sapņu un cerību piepildījums, tas bija īstas draudzības un mīlestības pierādījums. Pagājušogad, Jaunais gads bija galīgi garām. Man šķita, ka tas būs vēl viens kārtējais garlaicīgais gads. Tagad atskatoties uz sevi, es saprotu cik depresīvi kādreiz domāju. Es vēl nezināju cik lielā mērā tas gads mainīs mani un sabiedrību kurā dzīvoju.

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 20 janvāris 2013 14:30
Lasīt tālāk...
 
Eva Odorska PDF Drukāt E-pasts

Ir zināms, ka katram cilvēkam dzīvē pienāk brīdis, kad nākas atbildēt uz jautājumu: „Ko darīt tālāk?” Kādam tā ir iespēja īstenot sen lolotu sapni, cits šaubās par to, vai viņa lēmums ir tas patiesais. Taču ir cilvēki, kuri nonākot krustcelēs jautā: „Dievs, ko tu gribi, lai es daru?” Un Dievs vienmēr piedāvā atbildi, bieži tā ir tik pārsteidzoša un negaidīta, ka nepieciešama drosme, lai to pieņemtu.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 01 janvāris 2013 19:53
Lasīt tālāk...
 
Justīne Pūre PDF Drukāt E-pasts

Arī draudzē mēs patstāvīgi turam aizlūgšanas par skolēniem, studentiem, pedagogiem un mācību iestādēm. Esmu īpaši Dievam pateicīgs, ka arī mūsu draudzes locekļi saprot, cik svarīgi šodien ir mācīties un tajā visā sajust Dieva vadību, lūgt pēc Viņa gudrības. Patīkami bija dzirdēt, ka arī draudzes māsa Justīne Pūre, kura šogad pabeidza skolu, saprot, cik svarīgi ir mācīties un likt visu Dieva rokās.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 31 jūlijs 2012 01:15
Lasīt tālāk...
 
Melānija Skumbiņa PDF Drukāt E-pasts

Maija vidū mūsu draudzes māsa Melānija Skumbiņa svinēs savu 80- to dzimšanas dienu. Šo enerģisko un darbīgo māsu vienmēr var redzēt draudzes lūdzēju vidū, sapulcēs un semināros, gan Ventspilī, gan citur Latvijā. Tāpat katrs būs nogaršojis viņas ceptās plātsmaizes, sklandraušus un tortes. Uz sarunu jubilejas priekšvakarā Melāniju aicina Indra Ļaudobele. Pierakstīja un rediģēja Inese Krūza.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 24 maijs 2012 01:20
Lasīt tālāk...
 
Austra Šķēle PDF Drukāt E-pasts

Māsu Austru Šķēli es pazīstu jau gadus divdesmit. Ar viņu vienmēr ir patīkami parunāt, padiskutēt, būt sadraudzībā. Arī šajā sarunā es uzzināju daudz ko jaunu, interesantu. Cik brīnišķīgi, dažādi un spēcīgi Dievs mūs uzrunā un vada!

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 25 aprīlis 2012 17:10
Lasīt tālāk...
 
Uz Londonu kalpot sportistiem PDF Drukāt E-pasts

 

Šovasar no 3. līdz 13. augustam 100 sporta kapelāni un garīgie padomdevēji no 30 valstīm dosies uz Londonu kalpot sportistiem – stiprināt un iedrošināt tos, kuri seko Kristum, un liecināt par Kristu tiem, kuri Viņu vēl nav iepazinuši. Arī es esmu saņēmis uzaicinājumu piedalīties šajā Olimpisko spēļu misijā caur vispasaules kristīgo sporta kustību „Athletes in Action”, un es ticu, ka Dievs mani vēlas lietot tur savam darbam.

 

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 25 aprīlis 2012 16:05
Lasīt tālāk...
 
Zigrīda Ozola PDF Drukāt E-pasts

Bībelē lasām, ka Dievs mūs ir izrāvis no tumsas varas un pārcēlis Sava mīļā dēla valstībā (Kol.1:13). Mēs esam Dieva ģimene, mums ir atjaunota dzīve, jauni draugi, jaunas intereses. Mēs bieži pierodam pie šīm lietām, uzskatām tās par dabīgām un pašsaprotamām. Tomēr tā ir Dieva žēlastība, par to mums ir jābūt pateicīgiem, tā ir jāizkopj. Sarunājoties ar mūsu māsu Zigrīdu Ozolu, es jutu viņas prieku un pateicību par šīm lietām. Tas bija ļoti jauki un stiprinoši! Cik dažādi un brīnišķīgi Tas Kungs mūs vada! Svarīgi ir to savā ikdienā pamanīt un novērtēt, nepazaudēt to.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 13 marts 2012 23:47
Lasīt tālāk...
 
Anna Šilova PDF Drukāt E-pasts

Dievs ir pacietīgs, dāvājot patiesu mīlestību un rūpes, arī tad, ja tuvākie mūs pieviļ. Ir piedots viss, uzsākts jauns ceļš, aiz sevis atstāts aizvainojums un dusmas. No dziļākās bedres un vientulības Dievs ir ļāvis izkļūt māsai Annai Šilovai.

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 12 februāris 2012 22:33
Lasīt tālāk...
 
Ineta Smolenska PDF Drukāt E-pasts

 

Kad izaugu, Dievs no manas dzīves tika izstumts. Bija milzum daudz „svarīgāku” lietu, notikumu, kas aizrāva un attālināja no patiesām vērtībām. Manai rīcībai bija sekas, es sāpināju sevi un līdzcilvēkus, manā sirdī nebija vietas mīlestībai un piedošanai, es dzīvoju tā, kā pašai šķita pareizi. Tomēr brīžos, kad klājās plāni vienmēr zināju, ka mamma par mani aizlūdz, un tas deva drošības sajūtu, gan jau viss beigsies labi. Tas tā turpinājās līdz brīdim, kad, šķiet, visa dzīve sabruka vienā dienā.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 12 janvāris 2012 00:54
Lasīt tālāk...
 
SIRDS PDF Drukāt E-pasts


Sirds, kura Dievam, rokā ir likta

Gaiša un tīra, kalpot nav bikla

Tomēr nāk tumsa, neziņa, nemiers

Kāds vēlas novirzīt no Dieva ceļa.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 06 janvāris 2012 00:38
Lasīt tālāk...
 
Indra Ļaudobele PDF Drukāt E-pasts

 

Jau nepilnu pusotru gadu māsa Indra Ļaudobele ir mūsu draudzes locekle.Viņa ir aktīva dievkalpojumu apmeklētāja, lūdzēja svētbrīžos. Man ir liels prieks, ka Indra sevi saredz arī Alfas kalpošanā un mazajā grupā. Esmu Dievam pateicīgs par šo interviju, sarunu, sadraudzības brīdi, kurš bija man personīgi ļoti stiprinošs. Arī tas, kā Dievs brīnišķīgi pagodinājās pie Indras veselības, kārtējo reizi parāda mūsu Lielā un Labā Ārsta gudrību, autoritāti un visspēcību.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 07 decembris 2011 08:52
Lasīt tālāk...
 
Daina Cinkmane PDF Drukāt E-pasts

„Paldies Dievs, ka tu esi solījis, ka Tu būsi pie manis katru manu mūža dienu līdz pasaules galam.”Vārdi, kuri vairakkārt dzirdēti, tomēr vienā mirklī pārmainīja dzīvi. Dievs ir līdzās un uzklausa katru Viņam izteikto sapni. Īstajā laikā Dievs ir dāvājis vairāku sapņu piepildījumu Dainai Cinkmanei.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 16 novembris 2011 19:56
Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 2

Nākošā tiešraide:

svētdien, plkst. 11:00

Tuvākie pasākumi

Sv Jūn 16 @11:00 -
Dievkalpojums
Sv Jūn 23 @11:00 -
Dievkalpojums

Apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 200 viesi 

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk