Labdarības tirdziņš PDF Drukāt E-pasts
Autors Lāsma Ašme   
Lai gan Adventa laiks ir tikko sacies un līdz Ziemassvētkiem vēl laiks – Ventspils baptistu draudzē jau esam aizvadījuši Adventa labdarības tirdziņu, kas notika 15. Novembrī. Tirdziņa mērķis bija ienākumi, kurus izmantosim veco ļaužu iepriecināšanai Ziemassvētkos un svētdienskolas darbam!
Tirdziņā bija iespēja iegādaties apģērbu, dažādas „zelta pērles” krāmu tirdziņā, bērnu rotaļlietas, panašķoties kafejnīcā, piedalīties loterijā, iegādāties rotas, sveces un Ziemassvētku dekorus!
Atkal no jauna tik patiesi peidzīvojām Dieva žēlastību un vadību visas dienas garumā. Lai gan likās, ka cilvēki ir mazāk kā pērn un nav pat vēl Adventa laiks – Dievs mūs neizsakāmi bagātīgi svētīja, jo ienākumi no labdarības tirdziņa bija vairāk kā spējām ticēt un cerēt!
Patiess prieks un sirsnīga pateicība ikvienam: kas ziedoja, kas palīdzēja, lai tirdziņš notiktu, kas piedalījās – cepot, adot, veidojot dekorus, nesot drēbes un ziedojot citas lietas, ko pardot! Paldies ikvienam, kas iepirkās tirdziņā!Paldies, kas aicināja citus! Paldies par Jūsu atsaucīgajām sirdīm!Bet pāri visam – paldies mūsu Debesu Tēvam par svētībām un par bagātīgo mīlestību un prieku, ko kopā kalpojot un esot sadraudzībā varējām piedzīvot!
Tā kā dažādas lietas vēl palika nenopirktas un varbūt netikāt uz tirdziņu – tad nesatraucaties, jo vēl būs iespēja šīs lietas iegādāties Adventa laikā: sadraudzības kafejnīcā pēc dievkalpojuma, kā arī  citos pasākumos.

 

 

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 04 decembris 2013 18:56
 

Nākošā tiešraide:

svētdien, plkst. 11:00

Tuvākie pasākumi

Sv Jūn 16 @11:00 -
Dievkalpojums
Sv Jūn 23 @11:00 -
Dievkalpojums

Apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 183 viesi 

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk