Vasaras Bībeles skola- Užavā PDF Drukāt E-pasts
Autors Ina Pūre   

 

Jūlijs ir bijis dažādu pasākumu mēnesis, spraigas, darbības pilns laiks.

Un viena no šādām iespējām bija Vasaras Bībeles skola. Šogad neesam daudz lutināti ar saules siltumu, bet šīs dienas ko varējām pavadīt Užavā, bija Dieva svētītas un mīlestības piepildītas un saules siltuma apstarotas. Šajās dienās varējām no jauna mācīties paļaušanos, uzticēšanos, mieru, līdzsvarotību un harmoniju ap mums un mūsos. Piedzīvojām cik pateicīgi varam būt par ikvienu savas dzīves mirkli, kas mums dots.

"Bet visās lietās mēs parādāmies kā Dieva kalpi, lielā pacietībā, bēdās, darba grūtībās." (2.kor. 6:4)

Visu esam darījuši pēc labākās sapratnes, kaplojot bērniem. Ja vēlamies ari turpmāk kalpot, mums jaapbruņojas ar visām iepriekš minētajām īpašībām un daudzām citām, jo tikai tad mēs saņemsim uzvaras vainagu. Es kā vadītāja no sirds gribu pateikties katram skolotājam, kurš strādāja šajā nometnē, arī jaunajām māmiņām, kuras tik jauki darbojās ar maziem bērniem. Paldies pavārēm Mairitai, Indrai un Vijai par garšīgām maltītēm. Paldies vecākiem kuri uzticēja savus bērnus mums. Paldies ikvienam par aizlūgšanām, bet visam pāri vislielākā pateicība mūsu Debesu Tēvam.

Ir svarīgi saglabāt aizejošās vasaras gaišās noskaņas, siltumu un jaunos draugus.

Krāsim saules balto gaismu savās sirdīs, lai tā atstarotos arī ziemas tumšajos un saltajos vakaros, kas šobrīd liekas tālu, bet patiesībā nemaz vairs nav aiz kalniem.

 

Ina Pūre

 

Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 15 februāris 2014 15:16
 

Nākošā tiešraide:

svētdien, plkst. 11:00

Tuvākie pasākumi

nav notikums

Apmeklētāji

Šobrīd klātienē ir 56 viesi 

mūs atrast

Platā iela 13, Ventspils, Latvija, LV-3601

Kancelejas darba laiki

T. 10.00-18.00 P.9.00-17.00

Iespēja ziedot

Tev ir iespēja piedalīties draudzes darbā, ziedojot tam savus finansu līdzekļus.

lasi vairāk